MPMEDIA  nowy rok 2010 otwiera w swoich realizacjach "mocnym" sportowym akcentem. Do grona naszych zadowlonoych klientów, z systemu zarządzania treścią MP-CMS,  dołączył: Żużlowy Klub Sportrowy Polonia Bydgoszcz S A. 

Dzięki nowemu serwisowi, klub z 90-letnią tradycją, może łaczyć pokolenia kibiców. Zarówno seniorzy jak i juniorzy, znajdą tu interesujące informacje dotyczące  ŻKSP S A.
Dzięki implementacji forum, mogą oni również wyrażać swoje opinie, pomysły i uwagi na temat działalności klubu, wyników drużyny oraz wspólnych wyjazdów.
System został zbudowany w bardzo krótkim czasie jak na tego rodzaju przedsięwzięcie. Po niespełna 4 tygodniach pracy naszego zespołu grafików i programistów, zaistniał w sieci.
Bardzo nas cieszą pochlebne opinie jakie już na początku towarzyszą startowi strony. Oto niektóre wpisy z forum:

 

xbiegacz
"Strona internetowa całkiem fajna, dużo wiadomości, fajne kolory. Na pewno lepsza niż poprzednia i jest w końcu forum. Właściwie trudno się tutaj do czegokolwiek przyczepić Może jedynie profile zawodników powinny być bardziej rozbudowane np. o jakieś fajne prywatne fotki, linki do stron internetowych zawodników, ich statystyki itp. Czytałem gdzieś o możliwości typowania spotkań - myślę że o tym tez warto pomyśleć 9może jakieś nagrody). Ogólnie jednak dobra robota!"

 

czag
"W końcu doczekaliśmy się porządnej w pełni profesjonalnej strony internetowej klubu. Strona w barwach klubu, fajna grafika, codziennie nowe informacje na temat Polonii. Strona jest bardzo dobrze rozbudowana, wiele ciągle rozwijających się działów. Największym plusem dla mnie jest powstanie tego forum na oficjalnej stronie klubu."

 

speedway
"a ja naprawde jestem w szoku, ze praktycznie codziennie pojawiaja sie newsy, fotki itd, naprawde strona prowadzona jest bardzo profesjonalnie, duzo informacji. Oby tak dalej Panowie. W przyszlosci fajnie jakby pojawil sie nawet na forum dzial typera"

 

max.r1
"Warto było trochę poczekać, strona naprawdę robi wrażenie. Widać zmiany, widać Polonię. Jak na początek to bardzo dobry start. Porównując nowa stronę do starej to po prostu przepaść. Nowa strona jest dynamiczna i żyje bo Polonia to My dumni po zwycięstwie i wierni po porażce."

 

Największą satysfakcję daje nam  jednak udana  współpraca z zadowolonym klientem, jakim jest właśnie Żużlowy Klub Sportrowy Polonia Bydgoszcz S A. 
 

Dziękujemy wszystkim za docenienie naszej wspólnej pracy!

 

 

Do budowy nowego serwisu wykorzystaliśmy naszą autorską platformę sytemu do zarządzania treścią strony internetowej  MP-CMS.
System, dzięki łatwej edycji i intuicyjnemu panelowi zarządzania stroną www, pozwala na błyskawiczne umieszczanie bieżących informacji dla użytkowników serwisu oraz wielu innych, łatwych dla obsługującego, rozwiązań.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia serwisu www.polonia.bydgoszcz.pl

 
Do budowy platformy wykorzystano system MP-CMS z modułami:

 • systemu wymiany "główek" (górnej grafiki strony)
 • galerii
 • banerów sponsorskich
 • banerów partnerskich
 • banerów
 • newslettera
 • moduł tabeli
 • moduł terminarza spotkań
 • forum
 • aktualności
 • sondy
 • mapy

 
Serwis został zrealizowany przy użyciu technologii: php, css, xhtml i flash.

 

Wróć